Podporte environmentálne aktivity Stromu života

Vytvorme spoločne lepšiu budúcnosť! Podporte aktivity Stromu života a ukážte, že Vám záleží na kvalite života, životného prostredia a medziľudských vzťahov.

Aktivity Stromu života sú určené najmä pre materské, základné a stredné školy. Deťom približujeme témy ako ochrana životného prostredia, kultúrne a prírodné dedičstvo, alebo zdravý životný štýl. Venujeme sa aj témam osobnostného rozvoja detí a mládeže, rozvoja tvorivosti, komunikačných a prezentačných zručností a podporujeme aj umelecké aktivity mladých ľudí. Súčasťou sú školenia, workshopy a konferencie pre pracovníkov s deťmi a mládežou, ale aj pre širokú verejnosť, ktorej nie sú prírodné, kultúrne a ľudské hodnoty ľahostajné.

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Každý darca, podporovateľ, alebo sympatizant má pre nás nesmiernu hodnotu. Bez Vás by sme naše aktivity nedokázali udržať pri živote, bez Vás by sme nedokázali rásť.

ĎAKUJEME!